BEATBUSTERS ELITE


O ALBUMIE

Dowiedz sie wiecej o nas i naszym albumie

BEATBUSTERS ELITE

BEATBUSTERS ELITE

Nasza elitarna jednostka powstała po wypuszczeniu albumu Shako/NbH "Beatbusters", z inicjatywy Shako. Wspólnie z NbH uznali, że to dobry pomysł zebrać kumpli i robić to, co robili wcześniej, ale pod jedną nazwą. Nie jesteśmy labelem, grupą wydawniczą, ani grupą wsprcia dla potrzebujących. Po prostu sześciu ziomków wymienia się doświadczeniem i wspiera na różnych polach.

ŚWIT ZIMNYCH GRACZY

Pomysł wyszedł spontanicznie, żeby zrobić kompilacje utworów autorstwa wszystkich członków BBE, jako wizytówkę grupy. Stylistyka? Trueschool, newschool, ciepłe jazzowo-soulowe brzmienie, choć to zbyt mało, by opisać klimat mixtape'u, którego chociażby próba zamknięcia w jakiekolwiek muzyczne ramy, z góry spisana byłaby na porażkę. Okładkę zaprojektowała Magda Mańkowska.

PLANY

PRZYSZŁOŚĆ

Nie zatrzymujemy się. Niezależnie od odbioru, cały czas bedziemy działać, bo bez tego nasze światy byłyby nudne i moblibyśmy żyć w poczuciu beznadzieji, nijakości, a tego nie chcemy. Wprawdzie nie planujemy na razie kolejnego podobnego projektu, ale będziemy się wspierać przy naszych solowych i grupowych działaniach, otwierać na nowe obszary muzyki.... poza tym, kto wie, co przyniesie jutro.

Get in Touch

W sprawie koncertów, dogrywek, bitów, promocji - pisz do nas.
Najlepiej napisz prywatna wiadomosc na facebooku
Mozesz tez kontaktowac sie bezposrednio

RZESZÓW

RADOM

.....
..